Що таке Net Місто?

Про продукт

Підтримка

 

Вхід у систему

Вхід з обліковим записом Windows

Net Місто - це система, призначена для формування єдиного міського інформаційного освітнього простору. При цьому Net Місто містить також можливості для організації внутрішньошкільних інформаційних просторів: продукт розроблений на основі системи Net Школа Україна і включає можливості моніторингу навчального процесу, адміністративні функції, можливості для спілкування і колективної роботи. Інформаційні простори окремих освітніх установ об'єднуються в єдину систему.

Фізично вся інформація розміщується в одному місці, на сервері Управління освіти. Кожен користувач освітньої установи (директор, завуч, учень, вчитель і так далі) і батьки що вчаться мають можливість авторизованого доступу до інформації з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет. Права доступу до інформації розмежовані і гнучко настроюються.

Одночасно в системі можуть працювати, не заважаючи один одному, користувачі багатьох шкіл. Кожна школа займається розміщенням інформації самостійно і є господарем своєї інформації, що знаходиться на фізично видаленому сервері, при цьому кожній школі доступний тільки свій сегмент. Паралельно до узагальненої інформації по школах мають доступ і фахівці органів управління освіти для генерування і виводу на друк статистичних і інших звітів, не вимагаючи від керівників шкіл окремих звітів з подальшою роботою по зведенню інформації.

Система Net Місто підтримує наступні типи користувачів:

  • управління освіти;
  • адміністратор сервера "Net Місто";
  • адміністратор системи (у школі);
  • завуч/директор;
  • учитель/классний керівник; учень; батько;
  • технічний персонал.

Система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і проста в освоєнні. Net Місто - це можливості для співпраці і підвищення ефективності використання ІКТ на всіх рівнях системи освіти